Książka pt. “Mruczando na trzy rodziny i jedną kamienicę” Grzegorza Kasdepke. Co warto wiedzieć?

Chcemy wyrazić wielkie brawa dla kota, głównego bohatera książki Grzegorza Kasdepke pt. Mruczando na trzy rodziny i jedną kamienicę ze stronyn www.taniaksiazka.pl, za nadanie mu tak oryginalnej nazwy. Każde dziecko będzie pochłonięte tą książką i powie: “Od teraz będę nazywał mojego kociaka tym imieniem”.

Idealna książka dla dzieci

To bardzo dobra lektura dla dzieci. Przedszkolaki mogą cieszyć się słuchaniem przygód kotów z ich oryginalnymi imionami, a także osób starszych, które potrafią już samodzielnie czytać. Na pewno “Mruczando na trzy rodziny i jedną kamienicę” to świetna książka dla młodych ludzi z dowcipnym, intelektualnym humorem. Wszystkie dzieci, zwłaszcza małe kochają duże koty. Nic dziwnego, że ciekawią ich przygody kota Dzbanka i pozostałych mieszkańców warszawskiej dzielnicy. Koty mają ciekawą osobowość i na pewno mają silną osobowość. Wiemy, co w życiu jest najważniejsze.

Niewątpliwe zalety tej lektury

Każdy rodzic wie, że głośne czytanie dziecięcej książeczki może być czasami nudne. Jeżeli chodzi o “Mruczando na trzy rodziny i jedną kamienicę“, to czytanie sprawi wszystkim dużo frajdy, ale będzie nam przykro, że przygoda z tymi bohaterami się skończyła. Lektura książki Grzegorza Kasdepke jest zbyt przekonująca. Lubimy tego pisarza tak bardzo, że jesteśmy dumni ze wszystkich książek o Pozytywnym Detektywie. Tym razem to opowieść, ale to zupełnie inna opowieść. Czytanie nowej bajki tego pisarza sprawiło nam i naszym małym dzieciom wielką radość. Jest tu wiele dziwnych sytuacji, które czasami są na tyle absurdalne, że mogą nas nawet zszokować. Od czasu do czasu będziemy zastanawiać się, skąd Kasdepke wpada na taki świetny pomysł.

Jako doskonały prezent z każdej okazji

Staramy się znaleźć nowe powieści dla moich dzieci. Taka książka nas wszystkich urzecze. Książkę od początku pociągała historia, ale jednocześnie tekst był solidny. Pozycje są starannie umieszczone, dzięki czemu możesz cieszyć się nimi wizualnie jako całością. Przygoda bohatera to coś więcej niż rozrywka, uczy więcej niż czegokolwiek innego. Proszę również sięgnąć do tej książki. Przeczytamy dzięki temu wszystkie publikacje Grzegorza, ale nigdy się nie zawiedziemy. Każdy, kto ma małe dzieci i lubi książki, wie, co to znaczy. “Mruczando na trzy rodziny i jedną kamienicę” to wspaniała i zabawna książka o relacjach międzyludzkich i życiu sąsiadów w warszawskiej. Ilustracje są świetne, a książka pięknie wydana.